€ 8,80 euro/h brutto

Bez języka Niemcy praca na produkcji opakowań od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: kwiecień 26, 2015 22:43

Aktualnie szukamy pracowników produkcji bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech, Monachium na linii produkcyjnej opakowań. Zatrudnienie od zaraz.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie kartonów z linii produkcyjnej
– zginanie i sklejanie krawędzi kartonów
– kontrolowanie jakości produktów i wprowadzanie ewentualnych poprawek
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych dla osób po przeszkoleniu

Wymagania:
– wyjazd do Niemiec od zaraz
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– wykonywanie norm dziennych
– osoba otwarta, kreatywna
– pozytywne nastawienie do życia
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– stawienie się w Poznaniu w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– podpisanie umowy bez pośredników
– wsparcie przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– pomoc przy szukaniu miejsca do zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: zuver@consultant.com z tematem: Produkcja opakowań kartonowych.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-monachium-od-zaraz-produkcja-opakowan-kartonowych/

ID ogłoszenia: 72553d4dd2a4b44

5 komentarzy na “Bez języka Niemcy praca na produkcji opakowań od zaraz Monachium”

  1. Witam… Szukam wraz z żoną pracy za granicą . Czy jest możliwość otrzymania tej pracy.Ja pracowałem w Niemczech w latach dziewięć dziesiątych w budownictwie i rolnictwie a żona przez dwa lata pracowała przy sprzątaniu domów na wsi i opiekowała się starszą osobą .Jesteśmy po 50 + i chcielibyśmy jeśli jest możliwe podjąć się tej pracy.Jesteśmy osobami pracowitymi,sumiennymi,nie palącymi i pijącymi.Ja obecnie w Polsce prowadziłem prywatną działalność a żona pracowała jako kasjerka w Markecie.Obecnie jesteśmy bezrobotnymi i szukamy pracy na zachodzie.
    Pozdrawiamy i czekamy na propozycję..

    tel.kon.kom . 511 560 129

  2. WITAM razem z narzeczonym posiadamy doświadczenie na magazynie, sortowni oraz przy produkcji za granicą jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy od zaraz !Młodzi, ambitni,zorganizowani,nie konfliktowi, bez nałogów umiejetność pracy w zespole, punktualność i sumieność do wykonywanej pracy. Jesteśmy zainteresowani równierz dłuższym pobytem Posiadamy własne auto. PROSIMY O KONTAKT
    patrycja.gieszczynska@wp.pl +48 731679236

  3. witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy mam 35 lat koleżanka 33 lata a kolega 37 lat chcemy pracować razem w waszej firmie mamy własny samochód tel.48 787103380

  4. Jestem bardzo zainteresowany tym ogoszeniemmmam uprawnienia na wózki widłowe . Proszę o kontakt 794169379

  5. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy,niestety nie mogę byc na rozmowie kfalifikacyjnej