€ 800 euro za miesiąc

Niemcy praca od zaraz opiekunka dziecięca bez znajomości języka Taunusstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Taunusstein
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 1, 2015 22:05

Szukamy kobiety do pracy w Niemczech do opieki nad trójką dzieci. Zatrudnienie w Taunusstein dla opiekunki bez znajomości języka niemieckiego. Wyjazd od zaraz do rodziny polsko-niemieckiej.

Stanowisko: Opiekunka
Lokalizacja: Niemcy, Taunusstein
Wynagrodzenie: 800 euro za miesiąc

Zadania:
Polsko-niemiecka rodzina zatrudni opiekunkę do pilnowania trójki ich dzieci. Do obowiązków zatrudnionej będzie należało:
– odprowadzanie i przyprowadzanie dzieci ze szkoły, przedszkola
– zapewnienie podopiecznym w czasie ich godzin wolnych rozwijających zabaw
– pomoc w odrabianiu lekcji
– pomaganie w pracach domowych takich jak gotowanie czy sprzątanie

Wymagania:
– osoba elokwentna
– miła aparycja
– umiejętność słuchania i rozmawiania z dziećmi
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– umiejętność zorganizowania sobie czasu pracy
– dla kobiet do 35 lat
– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
– posiadanie doświadczenia przy opiece nad dziećmi jest niezbędne
– dużo cierpliwości i entuzjazmu
– osoba energiczna, pomysłowa
– dla kandydatek samotnych, bezdzietnych

Oferujemy:
– pracę 6 dni w tygodniu (wolne niedziele)
– zatrudnienie bez ustalonych konkretnych godzin (w zależności od zapotrzebowania)
– darmowe posiłki
– zapewniamy pokój w domu rodziny (brak jakichkolwiek opłat)
– zwracamy koszty za przejazd do Niemiec
– miłą atmosferę rodzinną

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na maila: anisia@web.de

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-jezyka-opiekunka-dzieciecapomoc-domowa-taunusstein/

ID ogłoszenia: 51254ce6d0491d97