€ do ustalenia

Niemcy praca na produkcji keczupu bez znajomości języka Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Sierpień 28, 2015 1:01 pm

Oferta pracy w Niemczech na na produkcji w fabryce keczupu, przecieru pomidorowego. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produkcjakeczupu/09/15

Zadania:
– pracownik zajmuje się mieszaniem składników
– pakowanie produktów
– kontrolowanie jakości wyrobów
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– itp.

Wymagania:
– należy posiadać ważną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną
– zdolność do pracy samodzielnej i w grupie
– szybkość uczenia się
– wyjazd od zaraz
– dobre zarządzanie czasem
– kreatywne podejście do zadań
– radzenie sobie ze stresem
– przyjazne nastawienie
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– oferujemy okres próbny, po którym następuje podpisanie umowy stałej
– konkurencyjne stawki godzinowe
– na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
– pracownikom oferujemy programy lojalnościowe
– szkolenia w pierwszych dniach
– premie pracownicze
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń (pożądane są w języku niemieckim) na maila: dringende@europe.com z tematem: produkcjakeczupu/09/15 Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-berlin-na-produkcji-keczupu/

ID ogłoszenia: 6755df6572aaff4

2 komentarze na “Niemcy praca na produkcji keczupu bez znajomości języka Berlin od zaraz”

  1. Dzien dobry
    Wraz z partnerem jestesmy zainteresowani praca.Mamy doświadczenie,jestesmy sumienni i rzetelnie wykonujemy powierzone obowiązki.Chcielibyśmy uzyskać mailowo wiecej informacji.

    Pozdrawiamy
    Sylwia i Paweł

  2. chcielibysmy podjac prace przy produkcji keczupu w berlinie jestesmy para dobrze wykonujemy powiezona prace przez powiezona przez pracodawce sumienie ja wykonujemy prosimy o wiecej informacji

    pozdrawiamy beata slawek