€ do 1400 euro/mc

Dam pracę w Niemczech opiekunka osób starszych z podstawowym językiem Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: minimum 2 miesiące
  • Opublikowany: luty 8, 2015 20:13

Oferta pracy w Niemczech przy opiece nad osobą starszą na minimum 2 miesiące. Ogłoszenie z podstawową znajomością języka w Norymberdze z zakwaterowaniem darmowym. Przyjmujemy osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Opiekunka osób starszych
Lokalizacja: Niemcy, Norymberga
Wynagrodzenie: do 1400 euro/mc

Zadania:
Zatrudniona będzie się opiekować osobą starszą, której będzie pomagać w codziennym życiu. Praca polega na pomocy przy utrzymaniu higieny osobistej podopiecznego, karmieniu, podawaniu leków, robieniu zakupów oraz utrzymanie mieszkania w czystości.

Wymagania:
– łagodne usposobienie
– cierpliwość, zrozumienie
– niemiecki na poziomie podstawowym
– osoby z powołaniem do opiekowania się osobami starszymi
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie ogromnym atutem
– prawo jady kat.B
– kandydaci bez nałogów

Oferujemy:
– stawki zależne są od kwalifikacji, maksymalna kwota dochodzi do 1400 euro
– darmowe zakwaterowanie w mieszkaniu podopiecznego
– bezpłatne wyżywienie
– zwracamy kwotę za podróż do Niemiec
– w ciągu dnia zapewnione 2h wolne
– możliwość kontaktu z koordynatorami
– ubezpieczenie
– opiekunce zapewniamy kartę EKUZ
– sprawdzone stanowisko

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu przez skrzynkę pocztową: a.lakoma@polmedicus.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-opiekunki-osob-starszych-z-podstawowym-jezykiem-norymberga/

ID ogłoszenia: 97354d7a5df74a9a

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech opiekunka osób starszych z podstawowym językiem Norymberga”

  1. ID OGŁOSZENIA: 97354D7A5DF74A9A na luty 24, 2015 @ 15:11

    Jestem zainteresowana pracą od 11 marca 2015.
    mam wieloletnie doświadczenie w opiece nad niepełnosprawna kobietą.