€ 12 euro/h

Oferta pracy w Niemczech 2015 dla kobiet przy sprzątaniu mieszkań Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 25, 2015 16:10

Firma sprzątająca zatrudni kobiety do fizycznej pracy w Niemczech. Aktualne ogłoszenie od zaraz przy sprzątaniu mieszkań w Berlinie. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę

Zadania:
– zamiatanie, zmywanie podłóg
– wyrzucanie śmieci
– wycieranie kurzy
– odkurzanie
– oraz inne prace związane z utrzymanie czystości pomieszczeń

Wymagania:
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– umiejętność sprzątania
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku jest konieczne
– preferowane zgłoszenia od osób z gewerbe – kandydatom zainteresowanym bez własnej działalności pomagamy w założeniu
– chęć do pracy za granicą
– samodzielny dojazd do klienta
– znajomość ulic Berlina

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– elastyczne godziny pracy
– legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
– stałe zlecenia
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-praca-w-niemczech-dla-sprzataczki-berlin-2015/

ID ogłoszenia: 51554c3a13931146

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech 2015 dla kobiet przy sprzątaniu mieszkań Berlin”

  1. Witam.posiadam doświadczenie w takiej pracy.pracowałem jako roomboy oraz pracownik nocnego sprzątania w Weiße Wiek Boltenhagen. Znam dość dobrze Berlin. 015218452943 mój nr kontaktowy

  2. .posiadam doświadczenie w takiej pracy.pracowałem jako sprzątania kontaktowy 691037446

  3. witam wraz z dwoma przyjaciółkami jesteśmy zainteresowane propozycja pracy , posiadamy doświadczenie