€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Październik 10, 2014 9:31 pm

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy rozładunku i załadunku dla Polaków. Zatrudnienie w Hamburgu dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy komisjonowaniu na magazynie.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– wykonywanie prac na magazynie
– używanie skanera
– zbieranie zamówień używając systemu słuchawkowego
– zajmowanie się załadunkiem i rozładunkiem towarów
– pakowanie rzeczy
-przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki
– prowadzenie prac porządkowych w miejscy pracy

Wymagania:
– doświadczenie w pracach magazynowych
– posiadanie umiejętności obsługi wózka widłowego niskiego
– umiejętność szybkiego wykonywania czynności
– zatrudnienie dla osób do 40 roku życia
– chęć podjęcia nauki podstaw niemieckiego
– znajomość liczebników niemieckich do 1000 jest konieczna
– posiadanie dużych zasobów energetycznych

Oferujemy:
– podpisanie umowy na czas nieokreślony
– na miejscu możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– zapewniamy kwaterunek
– szkolenia pracownicze
– kurs językowy
– za pracę na zmianie nocnej i w nadgodzinach oferujemy dodatki do stawki podstawowej
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Aplikacje prosimy wysyłać na maila: Adam.goik@wsm-personal.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-jako-komisjoner-na-magazynie-hamburg/

ID ogłoszenia: 4965438421583c3e