€ 7 euro/h netto

Dam pracę w Niemczech od zaraz Bremen przy sprzątaniu mieszkań i biur

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Marzec 7, 2015 8:33 am

Firma sprzątająca z Berlina poszukuje kobiet i mężczyzn do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy sprzątaniu mieszkań, biur i apartamentów. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego bądź angielskiego.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Bremen oraz inne lokalizacje
Wynagrodzenie: 7 euro/h netto
Start: od zaraz

Zadania:
Celem pracowników sprzątających jest utrzymanie pomieszczeń w nienagannej czystości. Zadania jakie muszą wykonywać to miedzy innymi: odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzy, opróżnianie koszy, prasowanie itp.

Wymagania:
– angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– założenie działalności gospodarczej
– dokładne wykonywanie zlecanych zadań
– punktualność, dyskrecja, zaangażowanie
– elastyczność godzinowa
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie co dwa tygodnie
– ciągłość pracy
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV po niemiecku zawierające w treści klauzule o ochronie danych osobowych na adres mailowy: arbeitsvermittlungkonik@gmail.com

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-mieszkan-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 30854faab8407214