€ do ustalenia

Praca Niemcy na budowie dla murarza od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Październik 10, 2014 9:30 pm

Pilnie zatrudnimy pracowników fizycznych w budowlance. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz we Frankfurcie nad Menem dla murarza, który będzie się również zajmował tynkowaniem ścian wewnętrznym i zewnętrznym. Zatrudnienie dla osób od 25 do 56 lat.

Stanowisko: murarz – pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy:
– wznoszenie ścian z cegieł i innych materiałów budowlanych
– rozczytywanie planów budowlanych
– przygotowanie odpowiednich zapraw murarskich
– zajmowanie się tynkowaniem wewnętrznym i zewnętrznym

Wymagania:
– wytrzymałość na wysiłek fizyczny
– posiadanie dobrej zręczności
– kandydat nie powinien cierpieć na lęk wysokości
– umiejętność czytania dokumentacji
– wykonywanie szalunków i zbrojeń
– zatrudnienie dla osób od 25 do 56 lat
– posiadanie fachu w ręku i 5 letniego doświadczenia w budownictwie
– gotowość na wyjazd od zaraz
– samodzielność, precyzja, dokładność
– elastyczność godzinowa
– posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem
– znajomość języka mile widziana
– dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– na miejscu pomoc polskojęzycznego koordynatora
– zapewniamy wszystkie potrzebne narzędzia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– miejsce zamieszkania zapewnione
– oferta pracy na czas nieokreślony
– podpisanie umowy na warunkach niemieckich

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV na maila: niemcy.info@wp.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-w-budownictwie-murarz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 44854382af5c353a

2 komentarze na “Praca Niemcy na budowie dla murarza od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. Zgłaszam gotowość podjęcia pracy od zaraz. Posiadam 15-letnie doświadczenie na budowach – roboty murarskie, docieplenia, prace wykończeniowe.

  2. Mam doswiadczenie jestem zinteresowany to praco mieszkam w Frankfurt am Main tel.015214325008