€ 8,50 euro/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech pakowanie pralinek Düsseldorf od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: Sierpień 2, 2015 11:56 pm

Poszukujemy od zaraz pakowaczy bez doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Düsseldorfu przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik będzie kontrolować gotowe wyroby pod względem jakościowym
– należy przesortować pralinki
– pakowanie dobrych czekoladek w plastikowe wytłoczki, a następnie ich foliowanie
– odkładanie przygotowanych pralinek na taśmę produkcyjną

Wymagania:
– dobra sprawność manualna
– wykonywanie zadań w szybkim tempie
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– chęć podjęcia pracy monotonnej, powtarzającej się
– zatrudnienie dla osób bez nałogów
– znajomość zasad BHP oraz ich przestrzeganie
– radzenie sobie ze stresem
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach na okres 3 miesięcy
– na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
– szkolenia wprowadzające przeprowadzone w języku polskim
– dobre wynagrodzenie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– odprowadzanie składek

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia (najlepiej CV po niemiecku) na maila: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z tematem: Pakowanie pralinek, Düsseldorf.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-pakowanie-pralinek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 87055be4cb6f10f2

3 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Niemczech pakowanie pralinek Düsseldorf od zaraz”

  1. Oboje z partnerka jestesmy gotowi podjac prace .Spelniamy wymagania nalozone przez pracodawce prosimy o kontakt tel 004915217590637

  2. Bryl Przemysław na Sierpień 3, 2015 @ 4:14 pm

    Witam, jestesmy chetni do pracy od zaraz ja z synem zostawiam nr telefonu 724955844 prosimy o katakt.

  3. Jestem aktualnie zatrudnionym, mechanikiem utrzymania ruchu w przemyśle cukierniczym Pracuje w tej branży od 1990 roku.
    Szukam dobrze płatnej pracy
    Moja kom. 600 553243
    Pozdrawiam Darek