€ 9 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu lotniska Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: lipiec 4, 2015 00:08

Posiadamy wolne stanowisko dla kobiety-sprzątaczki bez doświadczenia do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Monachium przy sprzątaniu terminali na lotnisku. Oferta skierowana jest do osób znających język niemiecki w podstawach.

Stanowisko: sprzątaczka
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto

Zadania:
– praca na lotnisku przy sprzątaniu terminala (mycie podłóg, toalet, poczekalni, itp.)
– należy zwracać uwagę na porządek w poczekalniach, toaletach oraz miejscach ogólnodostępnych

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest mile widziane
– zatrudniamy jedynie osoby niekarane (zaświadczenie do wglądu)
– godne reprezentowanie firmy
– dbanie o szczegóły
– miła aparycja
– wykonywanie należytych obowiązków
– przestrzeganie zasad panujących na lotnisku
– punktualność, odpowiedzialność, zaangażowanie
– język niemiecki na poziomie podstawowym
– możliwość pozostania w Niemczech na dłużej

Oferujemy:
– umowa zostaję podpisana bez pośredników
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę zmianową
– zapewniamy transport na lotnisko
– zdobycie nowego doświadczenia
– możliwość odprowadzania składek
– dla chętnych pracę również po godzinach

Aplikacja:
Chętnych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-na-lotnisku-niemcy-2810861.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-lotnisku-dla-sprzataczki-monachium-sprzatanie-terminala/

ID ogłoszenia: 16455970ce089a07

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu lotniska Monachium”

  1. Szanowni Państwo,

    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

  2. Sprzatanie na lotnisku Monachium na wrzesień 2, 2015 @ 07:11

    Poszukuję pracy proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy dziękuję Krystyna Kubowicz

  3. Sprzatanie na lotnisku Monachium na wrzesień 2, 2015 @ 07:13

    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury pilnie poszukuje pracy mam 38 lat Krystyna Kubowicz

  4. Jestem zainteresowany wasza oferta pracy .Prosze o kontakt na numer 665952315