€ 8,80 euro/h brutto

Praca w Niemczech przy pakowaniu wędlin bez języka Rheda-Wiedenbrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rheda-Wiedenbrück
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 28, 2015 1:01 pm

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta z Rheda-Wiedenbrück przy pakowaniu wędlin i mięsa drobiowego na linii produkcyjnej. Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Rheda-Wiedenbrück
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować pakowaniem wędlin oraz mięsa drobiowego przy linii produkcyjnej.
Porządkowanie stanowiska po zakończonej zmianie.

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– przyjazd samochodem
– zatrudniamy osoby do 45 roku życia
– dobre zdrowie
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– bezkonfliktowość
– szybkość, energiczność, spostrzegawczość
– dobra ogólna sprawność ruchowa

Oferujemy:
– pracę od zaraz na niemieckich zasadach
– możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka niemieckiego
– zdobycie nowego doświadczenia
– miejsce do zamieszkania (czynsz opłacany przez pracownika)
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjno-prawne

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +49 172 108 49 53 rozmowa odbywa się w języku polskim.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedlin-i-miesa-drobiowego/

ID ogłoszenia: 35355e04b61ea5a4

2 komentarze na “Praca w Niemczech przy pakowaniu wędlin bez języka Rheda-Wiedenbrück”

  1. Pakowanie wedlin na Sierpień 31, 2015 @ 7:42 am

    Witam jestem zainteresowana praca przy pakowaniu wedlin Pozdrawiam

  2. Pakowanie wedlin na Sierpień 31, 2015 @ 7:46 am

    Witam jestem zainteresowana praca przy pakowaniu wedlin moj numer telefonu to +48 503-656-367 Pozdrawiam