€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech dla malarza budowlanego przy wykończeniach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: grudzień 12, 2014 07:32

Poszukujemy malarza-tapeciarza do pracy w Niemczech. Ogłoszenie ze Stuttgartu w budownictwie przy wykończeniach i remontach. Pracodawca oczekuje od podwładnych znajomości języka niemieckiego i posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– prace ogólnobudowlane przy wykończeniach
– szpachlowanie, gruntowanie, malowanie.
– kładzenie tynków, montaż sufitów podwieszanych, układanie paneli, kafelkowanie.
– stawianie ścianek działowych
– prace porządkowe

Wymagania:
– własny samochód mile widziany
– dyspozycyjność, sumienność, samodzielność
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na dobrym poziomie
– doświadczenie w pracach budowlanych przy malowaniu i tynkowaniu
– wykształcenie kierunkowe jest obowiązkowe
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– dokładność, spostrzegawczość, punktualność
– posiadanie fachu w ręku

Oferujemy:
– pracę w renomowanej firmie na długi okres
– ubrania robocze oraz sprzęt do pracy
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie i świadczenia socjalne
– możliwość odprowadzania składek
– dieta pracownicza
– dobre wynagrodzenie
– dla zainteresowanych możliwość skorzystania z naszej propozycji mieszkaniowej na czas trwania umowy

Aplikacja:
W celu aplikacji prosimy przesłać CV oraz wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe na maila: rekrutacja@personalauspolen.eu w tytule wpisując: malarz-tapeciarz.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/aktualna-praca-niemcy-w-budownictwie-dla-malarza-tapeciarza-stuttgart/

ID ogłoszenia: 907548a9047058e5

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla malarza budowlanego przy wykończeniach Stuttgart”

  1. Radosław Jarosz na grudzień 18, 2014 @ 05:00

    jestem zainteresowany ta oferta tylko jezyka nieznam

  2. choćby dziś pojadę znam niemiecki mam doświadczenie