€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech dla kobiet bez języka przy sprzątaniu domów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: grudzień 20, 2014 00:53

Firma z Berlina szuka sprzątaczek do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego przy sprzątaniu domów i mieszkań. Pracodawca nie wymaga posiadania doświadczenia od kandydatów biorących udział w rekrutacji.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadaniem sprzątaczki jest utrzymanie porządku, czystości, właściwego stanu sanitarno-higienicznego i zadbanie o ogólny wygląd powierzonych jej pieczy pomieszczeń.

Wymagania:
– dokładność, sumienność, obowiązkowość, systematyczność
– umiejętność organizowania sobie czasu pracy
– posiadanie zmysłu organizacyjnego
– ogólna dobra sprawność fizyczna i ruchowa
– rozpoczęcie działalności gospodarczej (gewerbe)
– znajomość ulic Berlina
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie atutem
– umiejętność porozumiewania się językiem angielskim mile widziana
– osoba bez nałogów i niekarana

Oferujemy:
– zatrudnienie przez 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek)
– sporadycznie praca również w weekendy
– zapewniamy ciągłość zleceń
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w terminie
– legalną pracę dla kobiet
– zdobycie ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez maila: info@haushaltshilfe-lena.de zgłoszenia przyjmuje Magdalena Marchlewska-Scholz.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-kobiet-sprzatanie-domow-berlin/

ID ogłoszenia: 1745494b95d91dc5

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla kobiet bez języka przy sprzątaniu domów Berlin”

  1. Sprzatanie Berlin na styczeń 2, 2015 @ 11:37

    Jestem zainteresowana praca w Berlinie,posiadam gewerbe,mam doświadczenie w sprzątaniu domów i mieszkań w Niemczech .Proszę o podanie kontaktu telefonicznego,chciałabym zasiegnąc pewnych informacji dotyczących pracy.. Mój nr tel 501396356,nr niemiecki 004915217291073 .
    Pozdrawiam
    B.Martin

  2. Jestem zainteresowana praca w Berlinie doświadczenie w sprzątaniu domów i mieszkań w Niemczech .Proszę o podanie kontaktu telefonicznego 691 037 446 prosze o kontakt zależy mi na pracy