€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na magazynie dla komisjonera bez języka Worms

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Worms
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 20, 2015 23:44

Firma zagraniczna szuka magazyniera bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień. Praca w Niemczech w Worms dla komisjonera przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Worms
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: KOMM/WORMS/O3

Zadania:
– posługiwanie się systemem słuchawkowym
– zbieranie zamówień
– dokładne składanie zamówień dla klientów i sprawdzanie zgodności aby nie było pomyłek
– transport towaru wewnątrz magazynu
– pakowanie produktów
– prace porządkowe

Wymagania:
– przyjazd autem jest obowiązkowy
– doświadczenie na danym stanowisku
– wcześniejsze prace ze skanerem ręcznym
– możliwość legalnego korzystania z wózków widłowych (posiadanie licencji)
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– pomoc koordynatora zmiany
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– oferujemy zakwaterowanie
– wsparcie w pierwszych dniach
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-niemcy-worms,oferta,3817614

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-magazynie-zbieranie-zamowien-bez-znajomosci-jezyka-worms/

ID ogłoszenia: 644550b45a333467

Linki sponsorowane