€ do ustalenia

Praca Niemcy dla operatora wózka widłowego Ingolstadt od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: lipiec 4, 2015 00:08

Potrzebny od zaraz operator wózka widłowego wysokiego składowania na magazynie w Ingolstadt. Praca w Niemczech dla Polaków z doświadczeniem i znajomością podstaw języka niemieckiego.

Stanowisko: operator wózka widłowego
Lokalizacja: Niemcy, Ingolstadt
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: BOX/2015/DE

Zadania:
Pracownik jest odpowiedzialny za obsługiwanie wózka widłowego, którym będzie prowadzić załadunek oraz rozładunek metalowych skrzyń.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie kandydatów doświadczonych
– licencja na wózki jest obowiązkowa
– niemiecki na poziomie podstawowym
– stawienie się w Pszczynie w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej (7 lipca)
– przyjazd samochodem będzie atutem
– bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– zakwaterowanie na czas trwania umowy
– pakiet socjalny do wykorzystania przez pracowników
– wdrożenie w system działania firmy
– pomoc w pierwszych dniach
– przyjazną atmosferę na miejscu
– samodzielne wykonywanie zadań

Aplikacja:
Prosimy o wypełnieni zgłoszenia znajdującego się na stronie: http://praca.gratka.pl/oferta/operator-wozka-widlowego-wysokiego-skladowania-2823291.html z wpisaniem numeru referencyjnego z ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-operatora-wozka-widlowego-ingolstadt/

ID ogłoszenia: 94355971cb81d890