€ 8,50 euro za godz. brutto

Niemcy praca w Hamburgu bez znajomości języka na produkcji lodów 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: marzec 7, 2015 08:35

Zatrudnimy od zaraz osoby bez znajomości języka niemieckiego. Praca Niemcy w Hamburgu na linii produkcyjnej przy pakowaniu lodów bez doświadczenia od marca 2015 do czerwca.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: PL/03/15

Zadania:
– mieszanie składników
– dokładanie odpowiedniej ilości produktów
– pakowanie lodów
– kontrolowanie jakości wyrobów pod względem zgodności z wymogami firmy

Praca odbywa się w chłodni gdzie panuje temperatura od -2 do 0 stopni Celsjusza.

Wymagania:
– dobre zdrowie, siła fizyczna
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– pozostanie w Niemczech do czerwca
– dla kandydatów energicznych, żywiołowych
– ważna jest znajomość zasad BHP i stosowania ich w praktyce
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– doświadczenie na produkcji będzie mile widziane

Oferujemy:
– zarobki dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy
– umowę na czas określony
– oferujemy premie uznaniowe
– pomoc przy tłumaczeniach dokumentów oraz ich wypełnianiu (darmowe)
– zakwaterowanie płatne
– szkolenia wprowadzające

Aplikacja:
Zgłoszenia wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych (w języku niemieckim przyśpieszy rekrutację) przyjmujemy na maila: dringende@europe.com w załączniku należy umieścić aktualne zdjęcie.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-marca-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 65654f99282e4846

3 komentarze na “Niemcy praca w Hamburgu bez znajomości języka na produkcji lodów 2015”

  1. Marta slaga na marzec 8, 2015 @ 02:07

    Jestem bardzo zainteresowana praca przy pakowaniu lodów .jestem osoba mila i pracowita żadnej pracy się nie boje bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o prace .dziękuje i pozdrawiam

  2. Witam,

    Wraz z bratem poszukujemy pracy. Posiadamy własny samochód. Proszę o kontakt 533 647 644.

    Pozdrawiam,