€ do ustalenia

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach śliwek bez znajomości języka Plauen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Plauen
  • Opublikowany: sierpień 2, 2015 23:58

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek i moreli z sadu. Zatrudnienie od zaraz z okolic Plauen bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Plauen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: zbioryowocow/08/15

Zadania:
Należy zrywać owoce z drzew, a następnie je przesortować i włożyć do skrzynek.
Zadania wykonywane są od wczesnych godzin rannych.

Wymagania:
– chęć podpisania umowy tymczasowej
– siła fizyczna
– osoba energiczna, pozytywnie podchodząca do życia
– doświadczenie przy zbiorach będzie atutem
– zależy nam na osobach odpowiedzialnych
– konieczne jest wyrobienie norm dziennych
– bez problemów zdrowotnych

Oferujemy:
– zatrudnienie sezonowe
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– na miejscu dostępny jest aneks kuchenny
– niemieckie warunki zatrudnienia
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– oferujemy godne warunki zamieszkania z prysznicami i toaletami

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania CV napisane po niemiecku na maila: dringende@europe.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia znajdujący się w treści.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-moreli-i-sliwek/

ID ogłoszenia: 79455bea10c45bd8

5 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach śliwek bez znajomości języka Plauen”

  1. oboje z partnerka jestesmy zainteresowani podjeciem pracy przy zbiorach posiadamy w tym kierunku odpowiednie doswiadczenie prosimy o kontakt tel004915217590637 Piotr Anna

  2. Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Mam doświadczenie w zbiorze owoców, jestem sprawnym fizycznie sportowcem, wykonuje rzetelnie wszystkie polecenia i jestem pracowity. Proszę o kontakt

  3. Paulina Mackiewicz na sierpień 4, 2015 @ 14:13

    Razem z partnerem jestesmy zaintersowani oferta tej pracy. Numer kontaktowy 571245728

  4. Aleksandra Jarosz na sierpień 5, 2015 @ 17:22

    wraz z partnerem jestesmy zainteresowani podjeciem pracy przy zbiorach, posiadamy w tym kierunku odpowiednie doswiadczenie prosimy o kontakt

    515943512

  5. Witam, jestem zainteresowany oferta. Mam 30 lat. Pracowałem przy zbiorze jabłek. 508-807-272