€ od 9-10 euro netto

Od zaraz dam pracę w Niemczech w warsztacie dla montera opon

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Badenia-Wirtembergia
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 4, 2014 23:23

Pilnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech w warsztacie samochodowym na stanowisku wulkanizatora. Zatrudnienie od zaraz w Badenii-Wirtembergii przy wymianie opon.

Stanowisko: Wulkanizator

Numer referencyjny: MO/Niem/475

Termin: od zaraz

Zarobki: od 9-10 euro netto

Miejsce pracy: Badenia-Wirtembergia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie wymieniać opony

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego – niezbędna do kontaktu z pracodawcą i klientami
  • doświadczenie w pracy przy wymianie opon lub wyuczony zawód mechanika samochodowego
  • mile widziane osoby które przyjadą do pracy w Niemczech swoim samochodem-prosimy oznaczyć to w aplikacji
  • pracowitość
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • bezkonfliktowość
  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość pobierania zaliczek co tydzień
  • liczne nadgodziny
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie
  • niemieckie warunki pracy
  • zapewnione odprowadzanie składek oraz opłacone ubezpieczenie
  • możliwość stałego kontaktu z polskim konsultantem
  • prawo do urlopu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłania zgłoszeń na adres:

  • praca@silverhand.eu

źródło: http://www.praca4u.net/monter-opon-od-zaraz-niemcy-id242011.html

ID ogłoszenia: 32654087dc8b21e0

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech w warsztacie dla montera opon”

  1. Rafał Opolski na maj 13, 2015 @ 21:21

    Witam szukam pracy, wszystkie info w moim profilu, młody silny sprytny kumaty 515342481