€ do ustalenia

Praca w Niemczech na produkcji rowerów Dortmund od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Opublikowany: wrzesień 6, 2015 23:00

Od zaraz zatrudnimy kilka osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Dortmund) na linii produkcyjnej przy składaniu rowerów.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– praca polega na składaniu części rowerowych
– należy prawidłowo montować elementy i sprawdzać końcowy efekt pod względem jakości
– prócz podstawowych elementów montowane będą również błotniki i dzwonki
– inne zadania zlecane przez osobę przełożoną

Wymagania:
– sprawne dłonie, zręczność
– zaangażowanie, samodzielność
– wyjazd do Niemiec od zaraz
– zależy nam na pracownikach posiadających zaświadczenie o niekaralności
– dostosowanie się do godzin pracy
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– dobrze płatną pracę już od zaraz
– sprawdzonym pracownikom pracodawca zaoferuje stałą umowę
– konkurencyjne stawki godzinowe
– rozwój zawodowy

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania CV napisanego po niemiecku bądź polsku z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja rowerów, Dortmund, Imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-praca-niemcy-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 70255eca39abf1b6

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech na produkcji rowerów Dortmund od zaraz bez języka”

  1. Witam. Nazywam się Krzysztof Krawiecki. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Mój numer 015730195279. Pozdrawiam