€ 8,70 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie ubrań dla par Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cheminitz
  • Opublikowany: maj 10, 2015 08:49

Dystrybutor odzieży używanej pilnie szuka par bez znajomości języka do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Chemnitz przy sortowaniu ubrań na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Chemnitz
Wynagrodzenie: 8,70 euro/h brutto
Numer referencyjny: SO/05/15

Zadania:
Zadania jakie musi wykonywać pracownik to sortowanie odzieży używanej według ustalonych zasad przez firmę. Praca wymaga dużej wytrzymałości fizycznej gdyż zadania odbywają się w pozycji stojącej.

Wymagania:
– dokładność w wykonywaniu zadań
– precyzja, staranność, zaangażowanie , punktualność
– szybkie wykonywanie zadań w celu wyrobienia norm dziennych
– sprawne dłonie
– dla kandydatów bez problemów ze zdrowiem
– zaradność, energiczność

Oferujemy:
– pracę dla par
– zakwaterowanie wraz ze wspólną kuchnią, salonem i dwoma łazienkami
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– możliwość odprowadzania składek socjalnych
– przejazdy do pracy
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do przesyłania zgłoszeń wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: Leiharbeiter@solution4u.com z tematem: SO/05/15

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-chemnitz-dla-par-sortowanie-odziezy/

ID ogłoszenia: 70554f0dc8e492a

15 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie ubrań dla par Chemnitz”

  1. Matios885 na maj 10, 2015 @ 17:13

    Witamy jestesmy zainteresowani państwa oferta nasz nr kontaktowy to 725 453 973

  2. Witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy u Państwa . Sądzimy że spełniamy wszystkie stawiane wymagania . Jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz . Nasz numer kontaktowy to 782 565 898. Mamy nadzieje na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby , oraz dziękujemy za poświęcony czas .

  3. Witam jestem bardzo zainteresowany tą pracą proszę o kontakt.
    tel.691-382-368

  4. Witamy jestesmy zainteresowani praca,naszym plusem jest ze zona zna jezyk Polski i Rosyjski,jestesmy bez nałogów, +48730153458

  5. Witamy, wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Kontakt : 505-640-517

  6. Martyna i Kuba na maj 11, 2015 @ 18:00

    Witam, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy sumienni, pracowici, punktualni. Młodzi ludzie bez nałogu spełniający wymagania. Prosimy o kontakt 785969566 lub e-mail moskwiczek21@wp.pl

  7. Ania i Kamil na maj 12, 2015 @ 18:50

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, prosimy o kontakt 667098188.

  8. Paweł i Ola na maj 13, 2015 @ 07:58

    Witam.Jesteśmy parą w wieku 34 i 37 lat,mamy doświadczenie w podobnych pracach,jesteśmy gotowi wyjechać w każdej chwili,język niemiecki w stopniu komunikatywnym,prawojazdy,własne auto,co pomoże w łatwmy i szybkim dostaniu siedo pracy.Bardzo zależy nam na tej pracy,prosimy o kontakt na e-mailowy lub telefon. +48517-330-505 Pozdrawiam Paweł i Ola.

  9. Paweł i Ola na maj 13, 2015 @ 08:01

    Witam.Jesteśmy parą w wieku 34 i 37 lat,mamy doświadczenie w podobnych pracach,jesteśmy gotowi wyjechać w każdej chwili,język niemiecki w stopniu komunikatywnym,prawojazdy,własne auto,co pomoże w łatwmy i szybkim dostaniu siedo pracy.Bardzo zależy nam na tej pracy,prosimy o kontakt na e-mailowy lub telefon. +48517-330-505 Pozdrawiam Paweł i Ola. e-mail:pakab30@wp.pl

  10. witam jestesmy para 43-45 leat jestesmy gotowi do wyjazdu o zaraz ,prosze o kontakt

  11. Witam, wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Jesteśmy pracowici, bez nałogów oraz gotowi do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt ; 500 526 545. Pozdrawiamy

  12. Sylwia i Ewelina na maj 15, 2015 @ 14:27

    , prosimy Witamy jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa oferta pracy , prosimy o kontakt 690-190-832

  13. Witam!!!! Jestem zainteresowana i z miła checią podejmę prace bardzon proszę o kontakt e_mail Pozdrawiam

  14. Witam, wraz z znajomymi jesteśmy zainteresowani oferta pracy proszę o kontakt Andzela2.9@o2.pl, możemy wyjechać od zaraz

  15. Jestem zainteresowana pracą wraz z moim
    Chłopakiem. Byłabym niezwykle wdzięczna o kontakt ze mną pod nr 724512511