€ do ustalenia

Od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu ciastek Stuttgart bez języka na produkcji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: sierpień 13, 2015 23:02

Firma ze Stuttgartu szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem opłacanym przez pracownika.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– kontrolowanie jakości wyprodukowanych ciastek
– etapowe pakowanie produktów spożywczych
– odkładanie towaru na taśmę produkcyjną

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– kandydaci z doświadczeniem przy pakowaniu będą mile widziani
– zależy nam na osobach odpowiedzialnych, zaangażowanych
– pozytywne nastawienie do życia
– radzenie sobie ze stresem
– pozostanie w Niemczech na 6 miesięcy
– znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie będzie atutem

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę na pół roku
– szkolenia wprowadzające do zawodu
– przyjazną atmosferę na miejscu
– świadczenia socjalne do wykorzystania
– wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie
– zamieszkanie w hotelu robotniczy (płatne)

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: polnische-arbeiter@clerk.com z tematem: produkcja ciastek, Stuttgart.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-produkcja-ciastek-stuttgart/

ID ogłoszenia: 13055cd08d41700f

2 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu ciastek Stuttgart bez języka na produkcji”

  1. Dobry wieczor,mam pytanie w sprawie pakowania ciastek. To jest praca na zmiany,jesli tak to ile jest zmian i ile wynosi stawka za godzine?

  2. 2,Panie chętnie , odpowiedzialne , uczciwe num 739521157 jesli tak , to chętnie