€ 1300 euro/mc

Niemcy praca w Würzburgu na stanowisku kuriera/kierowcy kat.B od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Würzburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Długość umowy: umowa stała
  • Opublikowany: grudzień 20, 2014 00:51

Od zaraz poszukujemy kurierów z prawem jazdy kat.B do pracy w Niemczech. Oferta z Würzburg przy doręczaniu przesyłek. Wymagamy podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier
Lokalizacja: Niemcy, Würzburg
Wynagrodzenie: 1300 euro/mc

Zadania:
Są to zadania związane z pracą kuriera takie jak: dostarczanie paczek pod wskazany adres czy odbieranie potwierdzeń odbioru.

Wymagania:
– prawo jazdy na samochód osobowy
– spostrzegawczość, dobry zmysł orientacyjny
– od kandydatów wymagamy minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego
– praca dla osób zamieszkałych w miejscu zatrudnienia
– dobre zdrowie
– umiejętność bardzo dobrego prowadzenia samochodu
– miła aparycja
– przyjazny stosunek do ludzi
– osoba otwarta, rozmowna
– wysoka kultura osobista

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia każdemu pracownikowi auto służbowe
– darmowe dojazdy do pracy
– legalną pracę od zaraz
– dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/praca-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz,822388.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-kurierakierowcy-kat-b-w-dpd-od-zaraz-wurzburg/

ID ogłoszenia: 275494bc03abde5

2 komentarze na “Niemcy praca w Würzburgu na stanowisku kuriera/kierowcy kat.B od zaraz”

  1. Witam, jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy posiadam doświadczenie, znam język angielski w stopniu komunikatywnym oraz podstawy niemieckiego.Proszę o kontakt, mój nr. Tel.-880-105-494 Pozdrawiam

  2. Ludzie dajcie sobie spokoj z ta praca… to jest najwieksza porazka Bedziecie pracowac po 12 godzin od 5 rano… i jeszcze od czasu do czasu ktos bedzie kazal Wam zaplacic za paczke ktorej nie mieliscie nawet w rece…