€ 12,80 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech na budowie dla tapeciarza remonty-wykończenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: maj 30, 2015 21:41

Firma zagraniczna szuka pracownika ogólnobudowlanego do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla tapeciarza w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 12,80 euro/h brutto

Zadania:
Zadania związane są z tapetowaniem oraz malowaniem ścian jak również ze wszystkimi pracami związanymi z danymi czynnościami takimi jak przygotowanie podłoża czy wyrównanie ścian.

Wymagania:
– niemiecki na dobrym poziomie
– doświadczenie w budownictwie jest obowiązkowe
– posiadanie samochodu, którym pracownik będzie się przemieszczać
– referencje od poprzednich pracowników są mile widziane
– skończenie szkoły o kierunku budowlanym będzie atutem

Oferujemy:
– zapewniamy dietę pracowniczą (5-6 euro/h netto)
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– oferujemy umowę na czas nieokreślony
– zatrudnienie na niemieckich warunkach
– zakwaterowanie jest zapewnione

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: rekrutacja@polenpersonal.eu w formie CV.
Możliwy kontakt telefoniczny: 0048 42 244 59 64 po godzinie 16 w weekendy od 8 do 20.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-malarz-tapeciarz-przy-wykonczeniach/

ID ogłoszenia: 235556a26041b35b