€ 7,40 euro/h brutto (na akord)

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów Fellbach bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fellbach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 1, 2015 22:07

Zatrudnimy od marca 2015 pracowników do sezonowej pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Fellbach przy zbiorach warzyw-szparagów bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Fellbach
Wynagrodzenie: 7,40 euro/h brutto (na akord)
Liczba stanowisk: 100
Start: od marca

Zadania:
Praca odbywa się na polu i polega na zbiorach warzyw. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za podważanie szparagów za pomocą specjalnego narzędzia, wyciąganie ich z kopczyków i pakowanie do skrzynek.

Wymagania:
– szybkość, zwinność
– posiadanie dużej ilości energii i zapału
– doświadczenie przy zbiorach jest mile widziane
– szybkość wykonywania zadań
– kandydaci nieposiadający szkodliwych nałogów
– dobre zdrowie
– sprawne dłonie
– chęć podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:
– 8 godzin pracy przez 6 dni w tygodniu
– dobre zarobki
– wynagrodzenie wypłacane w euro
– dzień wolny w tygodniu na zregenerowanie sił
– miejsce do spania na czas trwania umowy w kontenerach mieszkalnych (5 euro za dzień) z dostępem do toalet, kuchni, pryszniców, pomieszczeń socjalnych
– każdego dnia pracy zapewniamy dłuższą przerwę na posiłek
– możliwość wykupienia obiadów w cenie 5 euro

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikacji wysyłając swoje zgłoszenie na maila: info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-fellbach-przy-zbiorach-szparagow-od-marca-2015/

ID ogłoszenia: 67954ce7aab20a3a

14 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów Fellbach bez języka”

  1. Mateusz Poznań na luty 2, 2015 @ 17:38

    jestem zainteresowany wraz z kolegą,proszę o kontakt droga mail’ową,pozdrawiam

    xmateuszw@gmail.com

  2. Karolina Niemcy na luty 5, 2015 @ 18:11

    Jestem zainteresowana wraz z koleżanką. Proszę o kontakt droga mailową brzoskwinka32@gmail.com

  3. Witam
    wraz z 2 kolezankami jestesmy zainteresowane pracą mamy doświadczenie w zbiorze truskawek , po za tym szybko się uczymy mamy 21-23 lat .Proszę o kontakt : gonia20133@gmail.com

  4. Witam jestesmy zainteresowani wraz z kolega Panstwa oferta 507 032 602 pozdrawiam

  5. Kamil woj.Pomorskie na luty 8, 2015 @ 20:08

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy przy szparagach , Proszę o kontakt drogą
    camilo23l@o2.pl

  6. Kamil woj.Pomorskie na luty 8, 2015 @ 20:09

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy ,proszę o kontakt drogą mailową.Pozdro

  7. Witam
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy wraz z kolegą , prosze o kontakt pajoter@buziaczek.pl

  8. REGINA DEREWECKA I WIESŁAW RYSZKA na luty 20, 2015 @ 19:53

    Witam jesteśmy zainteresowani spełniamy wszelkie warunki do podjęcia tej pracy prosimy o kontakt 0048697252788

  9. Jestem zainteresowana podjęciem pracy wraz z koleżanką proszę o kontakt drogą email

  10. Grażyna na luty 23, 2015 @ 13:31

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą od 8 lat jeździmy na szparagi, proszę o kontakt +48 692018486

  11. robert szymanski na marzec 1, 2015 @ 09:25

    jestem zainteresowany praca bardzo prosze o kontakt 604697138

  12. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  13. Witam.Wraz z kolega jestesmy zainteresowani ta praca,Pracaw gospodarstwie jest nam dobrze znana.Bardzo prosimy o kontakt.Tel 514399293 E-mail a-motyl 89@wp.pl Pozdrawiam.