€ do ustalenia

Praca Niemcy w Wormacji na magazynie dla komisjonera bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wormacja
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: listopad 28, 2014 01:24

Firma niemiecka szuka od zaraz osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Wormacji na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu artykułów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Wormacja
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zabezpieczanie towaru znajdującego się na magazynie
– rozmieszczanie produktów na półkach zgodnie z wymogami
– obsługiwanie akumulatorowych wózków
– zajmowanie się pakowaniem produktów
– prace porządkowe

Wymagania:
– chęć do natychmiastowego wyjazdu za granicę
– kandydat powinien posiadać doświadczenie w pracy na magazynie
– osoba energiczna, ruchliwa, kontaktowa
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– dokładne wykonywanie swoich zadań

Oferujemy:
– pomoc polskiego opiekuna
– legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
– zapewniamy miejsce do zamieszkania
– szkolenia pracownicze
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą strony: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-2593188.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/komisjonowanie-na-magazynie-praca-w-niemczech-bez-jezyka-wormacja/

ID ogłoszenia: 8275477b9256d850

1 odpowiedź na “Praca Niemcy w Wormacji na magazynie dla komisjonera bez znajomości języka”

  1. Karolina Pawel na listopad 29, 2014 @ 12:32

    witam . wra z chlopakiem jestesmy zainteresowani ta oferta pracy. jestesmy osobami mlodymi otwartymi na kontakty z ludzmi, bez nalogow. chlopak posiada prawo jazdy kat.B i wlasny samochod. gotowi do wyjazdu od zaraz. prosze o kontakt 511786361