€ 8,50 euro za godz. brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka Berlin wykładanie towaru od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 15, 2015 11:21 pm

Aktualnie zatrudnimy 2 pracowników fizycznych przy wykładaniu towaru w supermarkecie. Ogłoszenie z Berlina bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– dbanie o zapewnienie ładnego wyglądu na półkach (dobrze oznakowane produkty, każde postawione na swoim miejscu)
– regularne uzupełnianie produktów
– zajmowanie się inwentaryzacją
– prowadzenie prac porządkowych na magazynie
– transport artykułów z magazynu na market we własnym zakresie za pomocą wózka widłowego

Wymagania:
– zmysł estetyczny
– wytrzymałość fizyczna
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– samodzielność, punktualność, zdyscyplinowanie
– osoba schludna, porządna, bez nałogów
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– złożenie zaświadczenia o niekaralności
– osoby posługujące się językiem niemieckim będą mile widziane

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– pracę bez języka obcego
– we wszelkich sprawach pomaga koordynator zmiany (polskojęzyczny)
– zakwaterowanie płatne 150 euro/mc (dzieli się je wraz z innymi polskimi pracownikami)
– zapewniamy umowę na czas nieokreślony

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: zuver@consultant.com w tytule należy umieścić: Praca fizyczna w sklepie. Berlin.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-wykladanie-towaru-berlin/

ID ogłoszenia: 41254e102bc45d35

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka Berlin wykładanie towaru od zaraz”

  1. Witam spełniam wszystkie kryteria proszę o kontakt 015171771034

  2. Pracownik fizyczny na Luty 18, 2015 @ 10:49 am

    Witam Panstwa , jestem zainteresowany propozycja pracy w waszej firmie. Pracowalem za granica we Wloszech i w Niemczech w Bwarii jako pracownik fizyczny sezonowy.Posiadam srednie wyksztalcenie, jezyk angielski, dostateczny, niemiecki dostateczny, jestem w stanie spelnic wasze oczekiwania. Oczekuje na odowiedz, w zalaczeniu przesylam moje CV. telefon 48 533 929 202, email czeslawbugajskivp.pl@gmail.com