€ 9 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu lotniska Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: marzec 13, 2015 21:29

Kierownik lotniska z Monachium szuka od zaraz pracowników sprzątających do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z podstawową znajomością języka dla pracowników fizycznych bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– utrzymanie czystości terminala oraz powierzonej powierzchni
– pracownik będzie myć podłogi, wycierać kurze, opróżniać kosze na śmiecie, dbać aby w toaletach był papier
– inne prace porządkowe

Wymagania:
– sprawność fizyczna
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– energiczność, punktualność, zdyscyplinowanie
– podstawy języka niemieckiego
– dla kandydatów niekaranych (zaświadczenie do wglądu)
– posiadanie doświadczenia będzie mile widziane
– osoba przyjaźnie nastawiona

Oferujemy:
– zakwaterowanie oddalone od lotniska 3km
– dojazdy do pracy są zapewnione
– oferujemy ubezpieczenie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wypłacanie wynagrodzenie w ustalonym terminie
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– system zmianowy

Aplikacja:
W celu zgłoszenia prosimy o telefon pod numer: 12 661 64 00

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/aktualna-praca-niemcy-przy-sprzataniu-na-lotnisku-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 714550241a9bfc82