€ 8,80 euro/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par na produkcji zabawek od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 20, 2015 10:09 pm

Szukamy od zaraz Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Kolonii dla par na produkcji przy montażu elementów. Zatrudnienie na okres 4 miesięcy z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Liczba stanowisk: 6 (3 pary)
Start: od zaraz (wrzesień)

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za dokładne składanie zabawek w jedną całość. Osoba zatrudniona będzie również kontrolować jakość końcowego produktu i w razie jakichś niedociągnięć zwróci zabawkę na linię produkcyjną w celu jej naprawy.

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na wrzesień
– pozostanie w Kolonii do końca roku 2015
– szybkość uczenia się nowych rzeczy
– dobra ogólna sprawność fizyczna
– spostrzegawczość
– rzetelne wykonywanie swoich obowiązków
– zmotywowanie do pracy
– zaangażowanie
– dobra organizacja pracy

Oferujemy:
– chętnie zatrudniamy również pary (wolne stanowiska dla 3 par)
– pracę od zaraz aż do końca roku 2015
– dobre wynagrodzenie
– odprowadzanie składek
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– płatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (najlepiej w języku niemieckim) wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Produkcja zabawek, Kolonia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-kolonia-produkcja-zabawek/

ID ogłoszenia: 38655d63275964ac

8 komentarzy na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par na produkcji zabawek od zaraz Kolonia”

  1. dzien dobry jestem zainteresowana panskom ofertom pracy w raz z narzeczonym prosze o kontakt na maila .dziekuje

  2. 0048512167993 gotowy ozaraz

  3. Witam. Jest nas 3 osoby i jestesmy zainteresowani pana propozycja zatrudnienia pracy. Prosze o odpowiedz na e-mail.

  4. Witam chętnie podejmniemy prace jestesmy zainteresowani propozcja pracy i wyjazdu tel +500-240-680

  5. Witam jestem zainteresowana praca wraz z partnetem od zaraz.

  6. Witam. Z chłopakiem jesteśmy w Viersen i szukamy pracy, jesteśmy zainteresowani Państwa oferta. Prosimy o kontakt na emaila lub pod 506 413 010

  7. Witam z chęcią podejmę pracę u państwa od zaraz.proszę o kontakt telefoniczny pod numerem tel 015203219853.dziękuję pozdrawiam

  8. Witam jeżeli są jeszcze wolne stanowiska dla jednej pary to jesteśmy zainteresowani. tel: 795955344 lub e-mail kamills@onet.pl