€ 6 euro za godz. brutto

Niemcy praca sezonowa na wakacje przy zbiorach owoców bez języka Springe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Springe
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: styczeń 17, 2015 13:59

Poszukujemy studentów do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek na okres wakacyjny 2015. Zatrudnienie w Springe bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Springe
Wynagrodzenie: 6 euro za godz. brutto
Start: kwiecień-sierpień
Ilość miejsc: 250

Zadania:
Jest to praca polowa i polega na ręcznym zbiorze owoców miękkich w tym truskawek. Zbiór odbywa się na uprawach otwartych jak i tunelowych.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu w kwietniu
– chęć podjęcia zatrudnienia w okresie wakacyjnym
– dobre zdrowie
– świetna kondycja
– osoba energiczna, żywotna
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie mile widziane
– kandydaci są zobowiązani do zabrania ze sobą odzieży i obuwia nieprzemakalnego

Oferujemy:
– pracę wakacyjną
– pomoc w pierwszych dniach
– miejsce zamieszkania u pracodawcy (płatne 3,50 euro za dzień)
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– pracę bez znajomości języka urzędowego
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: info@erdbeerhof-sander.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-2015-sezonowa-praca-w-niemczech-na-wakacje-2015-w-springe/

ID ogłoszenia: 10154b9be8f81095

2 komentarze na “Niemcy praca sezonowa na wakacje przy zbiorach owoców bez języka Springe”

  1. BEATA WRECZYCKA .LAT 42 na styczeń 18, 2015 @ 17:37

    PROSZEO KONTAKT MOJ TEL.780093241 beata0098900@wp.pl

  2. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam