€ do ustalenia

Praca w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: listopad 13, 2014 02:18

Poszukujemy magazynierów bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Hamburga na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, różne lokalizacje: Hamburg, Ulm, Bremen, Kolonia, Langenau
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: 11/2014KO

Zadania:
– zajmowanie się załadunkiem i rozładunkiem ciężarówek
– wyszukiwanie towarów na półkach
– komisjonowanie artykułów
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– wspieranie innych zadań odbywających się na magazynie
– utrzymywanie miejsca pracy w czystości

Wymagania:
– dobre zdrowie, bez nałogów
– kandydaci nie mający problemów z prawem
– doświadczenie magazynowe jest konieczne
– umiejętność obsługiwania wózka widłowego na akumulator
– wytrzymałość fizyczna
– uważność, dobra pamięć
– zdolności matematyczne
– zatrudnienie dla osób do 40 roku życia
– język niemiecki mile widziany
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– zakwaterowanie
– nadgodziny dodatkowo płatne
– podpisanie umowy na czas nieokreślony
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o wysyłanie zgłoszeń na maila: Adam.goik@wsm-personal.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-komisjonera-na-magazynie-hamburg/

ID ogłoszenia: 9875463ff845b4c6

6 komentarzy na “Praca w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu bez języka Hamburg”

  1. jestem zainteresowany na listopad 13, 2014 @ 13:26

    witam jestem zainteresowany praca 505-894-504

  2. Dariusz Łuczak na listopad 14, 2014 @ 12:52

    Witam jestem zainteresowany pacą, posiadam doświadczenie i uprawnienia na wózki widłowe wszelkiego typu. Jestem osobą uczciwą i pracowitą. Z poważaniem Dariusz Łuczak

  3. witam jestem zainteresowany wasza ofertą , i gotowy do wyjazdu

  4. Prosze o kontakt w sprawie pracy na adres poczty

  5. witam jestem zainteresowana oferta prosze o kontakt email