€ 8,50 euro/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy rozładunku towaru Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Opublikowany: grudzień 4, 2014 01:16

Firma logistyczna z Drezna szuka pracowników fizycznych przy rozładunku i załadunku towarów. Praca w Niemczech dla studentów bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na ręcznym załadunku i rozładunku towarów. Pracownik będzie się również zajmować sortowaniem produktów.

Wymagania:
– zatrudnimy najchętniej studentów oraz rencistów
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– brak przeciwwskazań od lekarza do wykonywania prac o zwiększonym wysiłku fizycznym
– pozytywne nastawienie do życia
– osoba otwarta, kontaktowa

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zatrudnienie tymczasowe
– pracę od 5 do 8 godziny
– wolne weekendy
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: justyna.ward@gls-germany.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-pracownikow-fizycznych-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 417547fa5a5c13ff

5 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy rozładunku towaru Drezno”

  1. Szukamy pracy na grudzień 5, 2014 @ 18:13

    Witam.
    Wraz kolega poszukujemy pracy, nasze numery telefonu to :
    Waldemar 731 838 440;
    Grzegorz 509 857 224.

    Pozdrawiamy

  2. Witam jestem zainteresowany praca cv juz wyslalem na meila czekam na odpowiedz

  3. Witam serdecznie jestem zainteresowany ta praca posiada także uprawnienia na wuzki podnośnikowe Elek.Spalinowe pozdrawia Darek +487342966033

  4. Dariusz Kowalski na grudzień 8, 2014 @ 10:28

    Jestem chętny podjęcia tej pracy .s

  5. “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy rozładunku towaru Drezno” na grudzień 11, 2014 @ 14:56

    Witam.
    Aleksandr (1) 537 113 074
    Aleksandr (2) 732 712 095
    Pozdrawiamy.