€ 8,19 euro/h brutto

Dla par oferta pracy w Niemczech na magazynie bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 17, 2014 00:23

Magazyn ze Stuttgartu poszukuje 2 pary bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu. Praca w Niemczech przy kompletowaniu zamówień. Zatrudnienie bez konieczności posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 8,19 euro/h brutto
Numer referencyjny: rd/de/057/14

Zadania:
– kompletowanie zamówień
– pakowanie towaru
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– wprowadzanie danych do komputera
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– zatrudnienie już od listopada aż do końca roku 2014
– możliwość jak najszybszego wyjazdu
– zatrudnienie dla par
– atutem będzie posiadanie doświadczenia
– znajomość języka urzędowego mile widziana

Oferujemy:
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– miejsce zamieszkania w pokoju dwuosobowym płatne 500 euro za miesiąc od pary (potrącone z wynagrodzenia)
– da chętnych możliwość wypracowywania nadgodzin
– pomagamy przy wszystkich niezbędnych formalnościach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w postaci CV wraz z klauzulą o poufności na adres mailowy: Red-Dot@worker.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-pakowanie-na-magazynie-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 85954405105a4714

4 komentarze na “Dla par oferta pracy w Niemczech na magazynie bez języka Stuttgart”

  1. oferta dla par na październik 20, 2014 @ 07:01

    jestesmy zainteresowani ofertą, pracę możemy podjąc od zaraz tel. 0172434004

  2. praca stuttgart na październik 20, 2014 @ 17:37

    Witam! Jesteśmy malzenstwem i jesteśmy zainteresowani’ prosimy o kontakt.

  3. rd/de/057/14 jestesmy zainteresowani ta oferta od zaraz kontakt 602232771 lub 889933404 na październik 23, 2014 @ 09:03

    jestesmy zainteresowani ta oferta telefon kontaktowy 60223771 lub 889933404 obydwoje jestesmy emerytami

  4. Jesteśmy zainteresowani ofertą od 3 miesięcy mieszkamy w Waiblingen tel 15204650494