€ do ustalenia

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie od zaraz komisjoner

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 13, 2015 9:30 pm

Aktualnie trwa rekrutacja do pracy w Niemczech na stanowisko komisjonera. Zatrudnienie od zaraz na magazynie bez znajomości języka niemieckiego z doświadczeniem przy komijsonowaniu.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadaniem komisjonera jest wyszukiwanie zamówionego towaru na magazynie, a następnie przygotowanie całej paczki do wysłania klientowi.

Wymagania:
– szybkość zapamiętywania
– chęć pozostania w Niemczech na dłużej
– możliwość podjęcia pracy zmianowej również noce
– posiadanie licencji zezwalającej na obsługiwanie wózków widłowych elektrycznych będzie ogromnym atutem
– dobra znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana ale nie jest konieczna
– doświadczenie magazynowe
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– pracę na trzy zmiany
– zatrudnienie w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
– bonusy pieniężne za prace na nocnych zmianach
– zakwaterowanie (czynsz opłacany przez pracownika)
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-komisjoner-niemcy,oferta,3808435

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-przy-komisjonowaniu-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego/

ID ogłoszenia: 81955023d41ec145

3 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie od zaraz komisjoner”

  1. Witam jestem zainteresowany praca komisjonera i chciałbym wyslac dokumenty do wgladu . Posiadam doswiadczenie na magazynach w Polsce i Holandii
    Tel 661682054

  2. dzień dobry jestem zainteresowany praca mieszkam juz w niemczech w hanoverze

  3. Witam Serdecznie

    Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. Nie ma żadnego problemu z dojazdem do miejsca zatrudnienia. Jestem osobą młodą dyspozycyjną oraz gotową do wyjazdu od zaraz i pozostania w Niemczech na stałe.

    Poproszę o więcej informacji dot. tej oferty pracy. Mój numer: 666862840

    Pozdrawiam