€ 9 euro netto/h

Praca w Niemczech od zaraz w budownictwie jako pomocnik murarza Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 19, 2014 23:21

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech w firmie budowlanej na stanowisku pomocnik budowlany-murarza. Zatrudnienie w Essen z bezpłatnym zakwaterowaniem. Pracodawca wymaga doświadczenia budowlanego.

Stanowisko: Pomocnik murarza

Miejsce pracy: Essen

Zarobki: 9 euro netto/h

Obowiązki:

  • Wszelkie zadania pomocnicze murarzom.
  • Pomoc w przygotowaniu narzędzi, zapraw, przenoszenie oraz samodzielna praca.
  • Dużo pracy fizycznej.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracach budowlanych
  • duża motywacja
  • pracowitość
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność
  • gotowość do przyjechania swoim autem

Oferta:

  • dobre wynagrodzenie
  • pełne ubezpieczenie
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie
  • niemieckie warunki pracy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych na adres: biuro@flexjob.pl
w wiadomości należy wpisać: POM/100/DE

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-dla-pomocnika-murarza-w-essen/

ID ogłoszenia: 86453f33d718ff73

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz w budownictwie jako pomocnik murarza Essen”

  1. pracowałem w berlinie jako pomocnik obecnie poszukuję pracy 1573435587