€ 10 euro/h netto

Od zaraz aktualna praca Niemcy w budownictwie dla Polaków murarz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 1, 2015 22:01

Firma budowlana poszukuje od zaraz dwóch kandydatów do pracy w Niemczech. Oferta z Bremen w budownictwie przy stawianiu ścian działowych według planów architektonicznych.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 10 euro/h netto

Zadania:
– odczytywanie planów budowlanych
– stawianie ścian dziełowych, murowanie
– przygotowywanie zaprawy murarskiej
– organizacja stanowiska pracy
– oraz inne zadania przewidziane dla murarza

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego przynajmniej u jednej osoby na dwie które zatrudnimy
– przyjazd autem będzie dodatkowym atutem
– od kandydatów wymagamy doświadczenie przy murowaniu
– posiadanie fachu i olbrzymiej wiedzy na temat technik murarskich
– samodzielność, punktualność, zdyscyplinowanie
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zapewniamy darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy
– pracę w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– zatrudnienie dla 2 osób

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać w formie CV na maila: rekrutacja@flexjob.pl w tytule wpisując: MUR/100/DE.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-bez-jezyka-murarz-bremen/

ID ogłoszenia: 83954ce7a1aad94c

2 komentarze na “Od zaraz aktualna praca Niemcy w budownictwie dla Polaków murarz Bremen”

  1. miroslaw na luty 22, 2015 @ 19:59

    interesuje mnie ta praca murowalem w niemczech