€ 8,70 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy wykładaniu towarów Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 3, 2015 10:06 pm

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego przy wykładaniu towarów w sklepie. Oferta z Bremen od zaraz dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 8,70 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o prezentowanie się produktów na półkach sklepowych. Powinny być one odpowiednio ułożone i posiadać prawidłową cenę. Osoba zatrudniona będzie również wykonywa drobne prace magazynowe.

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– obowiązkowe podejście do zadań
– dla kandydatów pracowitych, zaangażowanych
– umiejętność zarządzania czasem
– posługiwanie się językiem niemieckim będzie atutem
– chęć podjęcia pracy za granicą
– sprawność ruchowa
– wyjazd od zaraz

Oferujemy:
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– umowa zostaje podpisana na miesiąc z możliwością przedłużenia
– niemieckie warunki zatrudnienia
– zakwaterowanie płatne 230 euro za miesiąc
– oferujemy premie uznaniowe oraz dodatki

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV + zdjęcie na maila: neueararbeit@berlin.com z dopiskiem: Wykładanie towaru w supermarkecie, Imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bremen-wykladanie-towaru-bez-jezyka-w-sklepie/

ID ogłoszenia: 73551ede640722c

5 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy wykładaniu towarów Bremen”

  1. Witam mieszkam W Bremen poszukuje pracy Anna kowaliszyn

  2. Patryk Komorowski na Kwiecień 8, 2015 @ 11:14 am

    witam byłym zainteresowany pracą nazywam się Patryk Komorowski mam 24 lata , pracowałem juz zagranicą jest zdrowy i w pełni przygotowany na prace w tym stanowisku , nr tel 725001321 pozdrawiam

  3. Witam, poszukuję pracy w Niemczech , pracowałam w sklepach odzieżowych i spożywczych. Jestem zdeterminowana w dążeniu do celu. Jeden warunek: praca za godziwe wynagrodzenie. Pozdrawiam Iwona.

  4. Witam jestem zainteresowana ogłoszeniem. Proszę o kontakt +4915214454703 gdyż nie można do państwa wysłać emaila. Pozdrawiam

  5. Witam.Nazywam się Kaznowski Jan mam 18 lat .Poszukuję pracą w Niemczech a konkretnie w Bremen.Jestem w pełni sprawny fizyczny i chętny do podjęcia każdej pracy .Proszę o kontakt pod numer 533008009 lub drogą mailową .