€ 7,80 euro za godz. brutto

Praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Lipsk bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 4, 2014 01:17

Dam pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta z Lipska od zaraz przy pakowaniu artykułów drogeryjnych i komisjonowaniu.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Lipsk
Wynagrodzenie: 7,80 euro za godz. brutto

Zadania:
Praca odbywa się na magazynie i polega na pakowaniu artykułów drogeryjnych. Zatrudniony będzie zajmował się również komisjonowaniem towaru.

Wymagania:
– chęć wyjazdu do Niemiec od zaraz
– możliwość pozostanie w Lipsku do 6 stycznia 2015 roku
– umiejętność pracowania z grupą ludzi
– zaangażowanie, punktualność, kreatywność
– osoba potrafiąca zarządzać czasem pracy
– dobre zdrowie
– przyjazd do Wrocławia w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej

Oferujemy:
– podpisanie umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– zapewniamy legalną pracę
– możliwość zdobycia doświadczenia
– darmowy transport
– zakwaterowanie płatne 6,50 za dzień
– szkolenia wdrażające

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę: panel.lps.ag

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-art-drogeryjnych-lipsk/

ID ogłoszenia: 732547f9c1f82658

2 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Lipsk bez znajomości języka”

  1. Adam Sobieralski na grudzień 4, 2014 @ 15:34

    Dzien dobry. jestem bardzo zainteresowany ofertą. mam 48 lat Z zawodu jestem murarz jestem szczupły i w każdą pracę wykonuję szbko. Zdrowie mam bardzo dobre.Byłem w tym roku w Lipsku i Hohburgu trzy razy. pracowałem na budowie po trzy tygodnie. Z powarzaniem Adam Sobieralski. mój telefon. +48726289341.

  2. Witam,
    Jestem osobą poszukującą pracy za granicą była by to moja pierwsza
    praca poza granicami,
    Chciał bym dodać że jestem rzetelny suniemy oraz zdyscyplinowany a
    także odpowiedzialny,
    Żadna praca nie sprawia Problemów łatwo nawiązuje dobre relacje z
    klientami jak także współpracownikami,
    Potrafię na bieżąco rozwiązywać problemy jak owszem współpracować z
    innymi w rozwiązywaniu,
    Z góry dziękuje za rozpaczanie mojej sprawy,
    Pozdrawiam,
    Wojciech Głowala