€ 8,80-9,29 euro za godz. brutto

Praca Niemcy 2015 na magazynie Hannover przy załadunku i rozładunku opon

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 20, 2014 00:51

Dam pracę w Niemczech na rok 2015 przy rozładunku i załadunku opon. Oferta z Hannoveru dla Polaków na magazynie. Pracodawca wymaga od kandydatów znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: 8,80-9,29 euro za godz. brutto
Liczba stanowisk: 5

Zadania:
– przyjmowanie towarów do magazynu
– przechowywanie towaru
– obsługiwanie maszyn i urządzeń magazynowych
– współpraca z dostawcami i klientami
– kompletowanie towarów oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu
– rozładunek i załadunek opon

Wymagania:
– umiejętność obsługiwania urządzeń magazynowych typu skaner ręczny czy komputer
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku jest konieczne
– kandydaci powinni posiadać uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych od 3,5 ton i wysokiego składowania
– minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– osoba odpowiedzialna, zaangażowana, punktualna, samodzielna
– wytrzymałość fizyczna
– znajomość zasad bezpieczeństwa w czasie pracy

Oferujemy:
– legalną pracę na dłuższy okres
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zapewniamy do 45 godzin pracy w tygodniu
– zakwaterowanie w cenie 150 euro/mc
– możliwość ubiegania się o świadczenia socjalne
– wynagrodzenie dla magazyniera wynosi: 8,80 euro/h brutto natomiast stawka godzinowa dla operatora wózka widłowego to: 9,29 euro brutto

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV w języku niemieckim na maila: rekrutacja.workon@gmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-na-magazynie-z-oponami-hannover-od-stycznia-2015/

ID ogłoszenia: 4055494aebdbd2b9

1 odpowiedź na “Praca Niemcy 2015 na magazynie Hannover przy załadunku i rozładunku opon”

  1. zainteresowala mnie panstwa oferta prace bym mogl zaczsc od zaraz
    nr tel 518580811