€ od 8,50 euro/h brutto

Praca Niemcy na magazynie-zbieranie zamówień dla par bez języka Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: sierpień 2, 2015 23:57

Aktualnie poszukujemy magazynierów do pracy w Niemczech (Rostock) przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz dla par na magazynie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Rostock
Wynagrodzenie: od 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik magazynowy będzie zobowiązany do wykonywania takich czynności jak:
– ręczne skanowanie produktów znajdujących się na półkach
– wyszukiwanie towarów i kompletowanie zamówień
– wprowadzanie zmian do systemu
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku
– przygotowywanie zamówienia do dalszej wysyłki
– oraz inne prace magazynowe

Wymagania:
– gotowość podjęcia pracy już od zaraz
– język niemiecki będzie mile widziany
– bezproblemowe obsługiwanie komputera i Internetu
– zależy nam na kandydatach odpowiedzialnych
– dobre radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu
– zgodzenie się na codzienne badanie alkomatem przed wejściem do zakładu

Oferujemy:
– zatrudnienie na 6 miesięcy
– podpisanie umowy z dobrze prosperującą firmą
– podniesienie swoich kwalifikacji
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– w razie konieczności możliwy jest kontakt z polskim koordynatorem
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracę dla par

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania CV + zdjęcie + klauzula o przetwarzaniu danych osobowych na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Magazyn spożywczy, Rostock, Imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-zbieranie-zamowien-na-magazynie-rostock/

ID ogłoszenia: 30055be91cb0db0b

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na magazynie-zbieranie zamówień dla par bez języka Rostock”

  1. Witam oboje z partnerka jestesmy zdecydowani podjac prace .Prosimy o kontakt tel 004915217590637 celem ustalenia szczegulow Piotr