€ 8,80 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie bez znajomości języka Nadrenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Nadrenia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 28, 2015 22:57

Dam pracę w Niemczech dla magazynierów bez znajomości języka urzędowego. Ogłoszenie od zaraz z Nadrenii północnej-Westfalii dla komisjonera przy zbieraniu zamówień. Pracodawca wymaga doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Zatrudnienie: od zaraz
Numer referencyjny: MG/03/15/PT/D

Zadania:
– paletowanie produktów
– układanie zamówień na półkach według określonego systemu
– prowadzenie prac porządkowych
– obsługiwanie skanera ręcznego
– inne zadania magazynowe

Wymagania:
– posiadanie niezbędnych kwalifikacji do prowadzenia wózków widłowych
– doświadczenie magazynowe
– chęć pracowania w różnych godzinach
– dobre podejście do wyznaczanych zadań
– osoba z dobrymi manierami
– znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
– przyjazd samochodem będzie atutem
– dokładne wykonywanie zadań

Oferujemy:
– pracę tymczasową
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomoc koordynatorów zmiany
– dodatki do prac nocnych +20%
– miejsce do zamieszkania
– dla najlepszych pracowników premie uznaniowe

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-komisjoner-nadrenia-polnocna,oferta,3842103

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/komisjoner-bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie/

ID ogłoszenia: 6735516f08171a63

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie bez znajomości języka Nadrenia”

  1. witam.jestem zainteresowany wasza oferta pracy prosze o kontakt.0039 3312579128

  2. Witam. Jestem zainteresowany wasza oferta pracy na magazynie , poniewaz mam trzy letnie doswiadczenie jako magazynier. Pracowalem w firmie ID Logistic Polska . Posiadam uprawnienia na wozki widlowe. Moj numer kontaktowy : 513 581 625 Prosze o kontakt. Pozdrawiam.