€ 7,20 euro

Fizyczna praca Niemcy w agencji reklamowej bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2014 22:46

Agencja reklamowa z Berlina poszukuje pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Niemcy praca z zakwaterowaniem dla ulotkarzy.

Stanowisko: Ulotkarz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 7,20 euro

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w agencji reklamowej do roznoszenia ulotek i pakietów reklamowych.
  • Pracodawcy kontrolują pracowników metodami takimi jak GPS lub GSM a także fizycznie.

Oczekiwania:

  • Konieczna jest bardzo dobra sprawność fizyczna – osoby z nadwagą, problemami fizycznymi lub mające problem z poruszaniem się proszone są o nieprzesyłanie aplikacji
  • kandydaci powinni mieć przynajmniej 1 m 70 cm wysokości
  • umiejętność korzystania z mapy
  • uczciwość, pracowitość
  • dobra organizacja czasu pracy
  • motywacja

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • bezpłatne miejsce zamieszkania – w przyczepie kempingowej która posiada instalację elektryczną i sanitarną oraz pełne wyposażenie – na miejscu jest pościel, naczynia
  • praca po minimum 7 godzin dziennie od poniedziałku do soboty
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Zgłoszenie wraz z danymi kontaktowymi prosimy przesłać na adres: werbung@davz.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ljka/

ID ogłoszenia: 17054201ddc358d7

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy w agencji reklamowej bez znajomości języka Berlin”

  1. szukam pracy na ulotkach.kiedyś pracowałem w hamburgu