€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na produkcji pakowanie części Audi Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: wrzesień 4, 2014 23:34

Fabryka części samochodowych marki Audi z Ingolstadt zatrudni pracowników na produkcję przy pakowaniu i montowaniu części. Oferta dotyczy zadań na linii produkcyjnej i nie wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Ingolstadt

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia z pracodawcą

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w fabryce części samochodowych.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie gotowych produktów, zadania polegając na montażu części na linii produkcyjnej, kontrolowanie jakości oraz inne zadania.
  • Do zadań należeć może również obsługa maszyn- jednak do tego potrzebne jest wcześniejsze przeszkolenie.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • dobra znajomość języka niemieckiego-na poziomie który umożliwia swobodne przeprowadzenie rozmowy
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji części oraz przy polerowaniu części
  • dodatkowym atutem będzie możliwość przyjechania własnym środkiem transportu

Oferta:

  • umowa niemiecka na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • dobre zarobki plus premie i dodatki zmianowe
  • 3 zmianowy system pracy
  • zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz ze skanami uprawnień na adres:
zeitmann.451353@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-niemcy-id242208.html

ID ogłoszenia: 76554087717a6acb