€ do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na lotnisku przy załadunku Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: październik 17, 2014 00:17

Dam pracę w Niemczech na lotnisku przy obsłudze lotów. Oferta z Monachium dla pracownika fizycznego przy załadunku i rozładunku bagażu. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik obsługi lotniska
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia
Nr referencyjny: POL/GR/M/41

Zadania:
– zajmowanie się sprawnym załadunkiem i rozładunkiem bagaży
– przetransportowanie bagażu na taśmy bagażowe
– odbieranie poleceń od przełożonego
– prowadzenie pojazdów potrzebnych do przewożenia walizek/toreb

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– bardzo dokładne wykonywanie swoich obowiązków
– umiejętność dostosowania się do szybkiego tempa pracy
– chęć do pracy w systemie zmianowym
– bardzo wysoka sprawność fizyczna
– osoba niekarana
– przyjazd własnym samochodem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– kurs bezpieczeństwa lotniczego
– podpisanie umowy o pracę
– szkolenia pracownicze
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– pracę na lotnisku
– bonusy
– dobre wynagrodzenie
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Aplikacja za pomocą strony: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-obslugi-lotniska-obsluga-bagazowa-2549734.html

ID ogłoszenia: 43954403c1e16328

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech na lotnisku przy załadunku Monachium”

  1. witam jestem zainteresowany muj n. 0048605477047