€ 900 euro za miesiąc netto

Dam pracę w Niemczech pomoc kuchenna w gastronomii Wolfsburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: sierpień 28, 2015 12:59

Restauracja z Wolfsburga szuka od zaraz pomocy kuchennej na zmywaku. Praca w Niemczech dla Polaków w gastronomii. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Lokalizacja: Niemcy, Wolfsburg
Wynagrodzenie: 900 euro za miesiąc netto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: Z 04/07/IN

Zadania:
– zmywanie naczyń
– donoszenie czystych zestawów na kuchnie
– przygotowywanie drobnych potraw
– mycie i krojeni warzyw oraz owoców
– pomaganie kucharzom

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– dla osób bez nałogów
– doświadczenie jest wymagane
– przestrzeganie zasad panujących w kuchni
– przyjazne nastawienie
– niemiecki na dobrym poziomie
– dobre zorganizowanie
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– sumienne podejście do zadań

Oferujemy:
– dwa dni wolne w tygodniu
– w ciągu dnia zapewniamy przepracowanie do 8 godzin
– zatrudnienie na pełny etat na okres 6 miesięcy
– możliwość przedłużenia umowy dla pracowników, którzy się sprawdzą
– świadczenia socjalne
– zakwaterowanie
– pomoc polskiego opiekuna
– brak ukrytych kosztów podczas procesu rekrutacyjnego

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: rekrutacja@haga-praca.pl z tematem: Z 04/07/IN

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-pomocy-kuchennej-wolfsburg-w-restauracji/

ID ogłoszenia: 32655e055710d569