€ 8,20 euro/h brutto

Praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży na magazynie bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 4, 2014 01:17

Producent odzieży z Hamburga od zaraz szuka 3 par do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy sortowaniu odzieży. Oferta aktualna na 2 miesiące.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,20 euro/h brutto

Zadania:
– sortowanie odzieży według ustalonych zasad
– pakowanie przesortowanych ubrań
– oznaczanie pakunków
– przestrzeganie zasad higieny
– utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:
– szybkość, zwinność
– sprawne dłonie
– wytrzymałość fizyczna
– wyjazd już w grudniu
– pozostanie za granicą na 2 miesiące
– osoby znające się na modzie mile widziane
– umiejętność posługiwania się językiem niemieckim będzie atutem

Oferujemy:
– możliwość zdobycia ciekawego oświadczenia
– pracę bez znajomości języka
– miejsce noclegowanie odpłatne 8 euro za dzień
– zapewniamy obecność polskiego opiekuna
– pomagamy przy zwrocie podatku

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: einfach-losungen@germanymail.com w tytule wpisując: sortowanie odzieży Hamburg 12/2014.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-na-magazynie-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-hamburg/

ID ogłoszenia: 381547fa12747cc9

15 komentarzy na “Praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży na magazynie bez języka Hamburg”

  1. Witaj. Jestem zainteresowany praca.
    Prosze I kontakt tel 732427066 lub e-mail pito 1979o2.pl

  2. Jesteśmy zainteresowani panstwa ofertą.Znam Hamburg i komunikatywny niemiecki. mój tel. +48726289341 Z powarzaniem. Adam Sobieralski.

  3. bardzo mi podoba się wasza propozycja podaje swój telefon 726026678 jestem sam nie palę ,nie biorę narkotyków jestem odpowiedzialny i bardzo dobrze znam się na modze

  4. Jestem gotowa podjąc prace od zaraz

  5. Jestem gotowa na podjęcie pracy przy sortowaniu odzieży 48172775247

  6. Para szuka pilnie pracy .

  7. marzena3107 na grudzień 6, 2014 @ 21:55

    chetnie razem z mezem podejmiemy prace przy sortowaniu odziezy.jezyk niemiecki znamy w stopniu komunikatywnym a praca przy sortowaniu odziezy tez nie jest nam obca bo przez 7 lat prowadzilismy sklep z odzieza uzywana.pozdrawiamy.

  8. marzena3107 na grudzień 6, 2014 @ 22:29

    Witam,chętnie z mężem podejmiemy pracę przy sortowaniu odzieży.Przez 7 lat prowadziliśmy sklep z odzieżą używaną i sortowanie odzieży jest nam znane a język niemiecki tez nie stanowi dla nas problemu bo znamy go w stopniu komunikatywnym.Pozdrawiamy.

  9. Witam
    Jestesmy zainteresowani podjeciem pracy na w/w stanowisku. Jestesmy dyspozycyjni i mamy kilku letnie doswiadczenie. Moj numer tel 538522195

  10. Witam.Jesteśmy z chłopakiem chętni do podjęcia pracy na w/w stanowisku i wyjazdu.Odpowiedzialni,pracowici.Pozdrawiam Ania

  11. Jestem zainteresowana panstwa propozycja!prosze o kontakt!dziekuje i pozdrawiam!

  12. Moj numer 665867691.

  13. Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z drugą osobą od zaraz,dziekuje Anna.
    Moj tel 888824103

  14. jestem zainteresowana od zaraz wraz z mężem tel. 505014041

  15. Witam małżeństwo zainteresowane jest wyjazdem do pracy tel kont 793790163