€ 9,55 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka sprzątanie klatek, biur Düsseldorf/Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 28, 2015 13:00

Firma zagraniczna z Düsseldorfu i Kolonii szuka osób przy sprzątaniu biur i klatek schodowych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz/ka
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf, Kolonia
Wynagrodzenie: 9,55 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik zajmuję się sprzątaniem powierzchni biurowych oraz klatek schodowych. Szczegółowe prace jakie będą musiały zostać wykonane zostają przekazane przy każdym zleceniu.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– samodzielne znalezienie sobie zakwaterowania blisko miejsca zatrudnienia
– posiadanie prawa jazdy kat.B jest obowiązkowe w celu szybkiego przemieszczania się
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie mile widziane
– szybkość wykonywania zadań
– uczciwość, punktualność, dokładność

Oferujemy:
– pracę bez konieczności porozumiewania się w języku obcym
– podniesienie swoich kwalifikacji
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
– możliwość podjęcia pracy stałej
– pomoc we wszelkich sprawach formalnych
– stałe zlecenia
– odpowiedzi na pytania
– zatrudnienie na terenie Kolonii i Düsseldorfu

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: sagel@exact-ohg.de
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-klatek-schodowych-bez-jezyka-kolonia-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 68155e040076efbd

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka sprzątanie klatek, biur Düsseldorf/Kolonia”

  1. Aleksandra Chodorowicz na grudzień 1, 2015 @ 18:11

    Witam.Jestem zainteresowana pracą. Mieszkam w Meerbusch Buderich mam 39 lat.Z poważaniem Aleksandra Chodorowicz