€ do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla sprzątaczki w hotelu Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: dobra
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 23, 2014 23:02

Hotel z Berlina od zaraz zatrudni osoby przy sprzątaniu pomieszczeń służbowych czy holi. Praca w Niemczech dla pracowników fizycznych bez doświadczenia ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik hotelowy do sprzątania
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadaniem sprzątaczki jest utrzymanie porządku oraz właściwego stanu sanitarno-higienicznego holi hotelowych, sal konferencyjnych, restauracji oraz pomieszczeń służbowych.

Wymagania:
– dokładność, sumienność, obowiązkowość, systematyczność
– osoba uczciwa
– dobra znajomość języka niemieckiego
– gotowość wyjazdu od zaraz
– doświadczenie przy sprzątaniu mile widziane
– wytrzymałość fizyczna
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej
– osoby nie mające problemów z prawem

Oferujemy:
– zatrudnienie na pełny etat
– podpisanie umowy
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– możliwość odkładania składek
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/zatrudnienie-pracownika-w-firmie-sprzatajacej-,787009.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-w-hotelu-berlin/

ID ogłoszenia: 8565449803e40f1e

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech dla sprzątaczki w hotelu Berlin od zaraz”

  1. Dorota 7 czerwiec2015 na czerwiec 7, 2015 @ 11:44

    Witam jestem zainteresowana praca tel 015215704404