€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech pakowanie na produkcji czekoladek Bremen bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Opublikowany: luty 15, 2015 23:28

Poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech (Bremen) przy pakowaniu pralinek na linii produkcyjnej. Oferta dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: PC/03/15

Zadania:
– staranne układanie czekoladek w specjalne przygotowane wytłoczki
– obsługiwanie maszyny pakującej
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej ( stałe tempo pracy)
– przestrzeganie wszelkich higienicznych zasad nosząc czepki i rękawiczki ochronne

Wymagania:
– chęć wykonywania zadań powtarzalnych
– szybkość, energiczność
– przystosowanie się do jednakowego tempa ( zadania nie mogą być wykonywane za wolno)
– ostrożne obchodzenie się z czekoladkami
– osoby zdrowe, bez uczuleń, alergii
– szybkość uczenia się
– możliwość odbycia 4 dniowego bezpłatnego szkolenia
– posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Oferujemy:
– ofertę skierowaną dla par
– bardzo dobre warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dla najlepszych pracowników premie
– zapewniamy kwaterunek na czas trwania umowy
– polskiego brygadzistę na miejscu

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV z klauzulą o ochronie danych na adres mailowy: Leiharbeiter@solution4u.com w tytule ogłoszenia należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia, który można znaleźć w powyższej treści.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-bremen/

ID ogłoszenia: 72754e0d54ff22f5

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech pakowanie na produkcji czekoladek Bremen bez języka”

  1. witam jestem zainteresowany pracą mam własne auto 726-068-984

  2. jestem zaiteresowany waszym ogloszeniem

  3. Marzena Korzeniowska na maj 13, 2015 @ 12:25

    Jestem zainteresowana praca , mieszkam w Bochum
    505-841-168