€ 8,50-9,50 euro/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie bez języka sortowanie paczek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: styczeń 25, 2015 16:50

Aktualnie szukamy 6 pracowników magazynowych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz na magazynie przy sortowaniu paczek bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę stawka dzienna, noce płatne są odpowiednio 9,50 euro za godzinę brutto
Ilość stanowisk: 6
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
– załadunek i rozładunek przesyłek
– zajmowanie się sortowaniem i przydzielaniem paczek do odpowiedniej kategorii
– zgłaszanie o wszystkich błędach

Wymagania:
– duża wytrzymałość organizmu
– chęć do pracy na zmiany nocne
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i ruchowe
– doświadczenie magazynowe będzie atutem
– możliwość wypracowywania nadgodzin
– wyjazd od zaraz na 2 miesiące
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– zatrudnienie zmianowe
– po 12 godzinnej zmianie zapewniamy dzień wolny
– pracę w parze
– dobre zatrudnienie na niemieckich warunkach
– miejsce zamieszkania w cenie 180 euro/mc
– pracę bez znajomości języka
– możliwość zdobycia doświadczenia
– za darmo przygotowujemy dokumenty i ich tłumaczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: trustMployee@gmail.com z dopiskiem „sortowanie paczek Berlin 011/15’.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-magazynie-berlin-przy-sortowaniu-paczek-kurierskich/

ID ogłoszenia: 37854c284fdc86fa

7 komentarzy na “Praca w Niemczech od zaraz na magazynie bez języka sortowanie paczek Berlin”

  1. Witam Państwa, podejmę tą pracę od zaraz. Jestem osobą zetelną i solidnie wywiązującą się z podjętych obowiązków. Potrafię pracować w zespole, wspierając pracę innych współpracowników, jak i samodzielnie, wyznaczając sobie ambitne cele. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Moim atutem jest dyspozycyjność i silna motywacja do podjęcia pracy. Jestem osobą kreatywną, wyważoną, pogodną, potrafiącą pracować pod presją czasu. znam j. niemiecki w stopniu komunikatywnym.
    tel. 0048728863712

  2. Witam jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy. Prosze o kontakt 502839861

  3. Witam jestem zainteresowany pracą u Państwa. Liczę na jakikolwiek odzew @.! Pozdrawiam

  4. Mariusz Anita na styczeń 27, 2015 @ 18:52

    Witam. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą od zaraz, mamy 28 lat, jesteśmy pracowici więc na pewno będą Państwo zadowoleni. Mamy własny samochód, jesteśmy gotowi do pracy od już. Jeśli będzie potrzeba wyślemy CV na maila. Tel. 510-374-109 lub 503-362-827

  5. Katarzyna i Zbigniew na styczeń 29, 2015 @ 09:06

    Witam bardzo chetnie podejmiemy ta prace u Państw czekamy na jaka kolwiek odpowiedz .Tel 882 418 461 pozdrawiamy

  6. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Swoja kandydaturę przesyłam również na maila. Pozdrawiam Dawid- 602 249 276

  7. Jestem zainteresowany pracą prosze o kontakt 609642373