€ 8,80 euro/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Landau in der Pfalz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Landau in der Pfalz
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: maj 30, 2015 21:41

Poszukujemy pracowników sprzątających do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz  z podstawową znajomością języka w Landau in der Pfalz przy sprzątaniu biur i obiektów przemysłowych.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Landau in der Pfalz
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h

Zadania:
Zadania są związane ze sprzątaniem zlecanych obiektów. Pracownik będzie na przykład:
– odkurzać podłogi
– czyścić dywany
– ścierać kurze na biurkach
– porządkować hol czy sale konferencyjne
– myć okna
– itp.

Wymagania:
– od kandydatów wymagamy znajomości języka niemieckiego minimum w stopniu podstawowym
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie atutem
– punktualność, staranność, zaangażowanie, uczciwość
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– godne reprezentowanie firmy

Oferujemy:
– podpisanie niemieckiej umowy, która zapewnia możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
– oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
– pracę w przyjaznej atmosferze
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: gmx-katowice@web.de
Należy dołączyć klauzule o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-sprzatanie-biur-i-obiektow-przemyslowych-landau-in-der-pfalz/

ID ogłoszenia: 83556a28a205e41

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Landau in der Pfalz”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana praca w Niemczech przy sprzątaniu
    Jestem osobą młodą i bystrą
    Prosze o kontakt 724091713

  2. Dorota 7 czerwiec2015 na czerwiec 7, 2015 @ 11:27

    Witam jestem zainteresowana prosze o kontakt 015215704404

  3. Witam,
    jestem zainteresowana tą ofertą. Pracowałam już w Niemczech przy sprzątaniu domów prywatnych dwa lata. Język niemiecki opanowałam na poziomie komunikatywnym.
    Proszę o kontakt.
    602358232